VGTU APF IR AGAI PIRMAKURSIŲ STOVYKLA FIESTA DE LOS MUERTOS

2017-07-21

PIRMAKURSIŲ STOVYKLA 2017

AGAI_APF

Sveikiname sėkmingai įstojus į patį šauniausią universitetą – VGTU. Kai jau visi dokumentai pasirašyti ir beliko tik sulaukti rugsėjo pirmosios, mes Tave kviečiame į trijų dienų įspūdžių ir nuotykių kupiną fiestą!

Trys dienos, kurios padės tau susipažint su savo būsimais kurso draugais ir grupiokais, padės suprasi kaip veikia universiteto gyvenimas, daugiau sužinosi apie savo studijų programas, o gal būt ir rasi savo pačius geriausius draugus gyvenime!

Kur?

Vilniaus Gedimino technikos universiteto poilsio ir sporto bazėje Aukštadvaryje.

Kada?
Rugpjūčio 17-19 d. Jei dalyvauti negalėsi, rugpjūčio 25-27d. vyks MIX (papildoma) stovykla – skirta visiems, kurie negali dalyvauti savo fakulteto stovyklose.

Kaip patekti?
Registruokis stovyklos atrankoje liepos 25-28 dienomis 8:00 – 17:00 val. VGTU centriniuose rūmuose (Saulėtekio al. 11) sutarčių pasirašymo metu arba pasirašius sutartį elektroniniu būdu (pildymo pabaigoje bus pateikta nuoroda į registracijos anketą). Vietų skaičius ribotas, todėl atsinešk gerą nuotaiką, daug energijos ir galbūt pateksi būtent tu!

Kokia kaina ir ką už ją gausiu?
Stovyklos kaina – 25€. 15€ – išankstinis užstatas, pervedamas į sąskaitą (teirautis fakulteto studentų atstovybės), 10€ grynais – susimokama prieš pat stovyklą, vietoje. Yra galimybė pervesti visą sumą iš karto. Į šią kainą įeina:

  • Kelionė į Aukštadvarį ir atgal;
  • Maitinimas;
  • Apgyvendinimas;
  • VGTU marškinėliai;
  • Pramogos ir neužmirštamas laikas!

Dar nenusprendei ar tikrai nori? Pažiūrėk praėjusių metų linksmybes ČIA

Jei kyla klausimų – teiraukis kuratorių arba savo fakulteto studentų atstovybės.

Iki susitikimo stovykloje!

Rašyti komentarą

Rėmėjai