Veikla

Mūsų tikslai:

  • Tinkamai atstovauti studentams universitete .
  • Rūpintis akademinių, socialinių problemų sprendimu, kultūrinių mainų programų organizavimu bei kitais studentams aktualiais klausimais;
  • Nuolatos informuoti studentus apie atstovybės ir universiteto veiklą;
  • Kasmet organizuoti įvairius švietėjiškus, kultūrinius, pramoginius renginius;
  • Padėti studentams integruotis į visuomeninį gyvenimą ir tobulėti;
  • Ugdyti studento pilietiškumo jausmą.

Mūsų veikla

Mes nagrinėjame Tavo skundus, prašymus, giname Tavo interesus universiteto posėdžiuose bei atstovaujame Tave. Kitaip tariant, mes esame tas tiltas, kuris jungia studentą su universiteto dėstytojais ir administracija.

Mes padedame integruotis pirmakursiams į universiteto gyvenimą: organizuojame „Fux’ų“ stovyklas bei „apdovanojame“ nepamirštamu krikštu, po kurio pirmakursiai, atlaikę paruoštus išbandymus, tampa tikrais studentais. Taip pat rūpinamės visų studentų kultūriniu gyvenimu, siekiame, kad Tavo laisvalaikis būtų prasmingas ir įdomus. Kasmet rengiame LAIFĄ – fakultetinės dienos.

Mes esame tam, kad Tau padėtume, todėl nebijok reikšti savo nuomonės mums, visuomet kreipkis, jei ištiko bėda, turi pastabų ar klausimų. Atėjęs pas mus visada išgirsi atsakymą ir sulauksi pagalbos, nes čia dirba studentai, norintys ir galintys tau padėti. Nepamiršk – kiekvienas studentas čia yra laukiamas – tiek ieškantis atsakymų į jam rūpimus, svarbius klausimus, tiek turintis idėjų ir noro jas įgyvendinti.

Rėmėjai